Buhurdanlık İçin Yağlar

Yeni
Biberiye Uçucu Yağı

Biberiye Uçucu Yağı

140,00₺

Biberiye Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Aromatik Kullanım: Biberiye esans yağı, buhurdanlıkta veya difüzerde kokulandırmada kullanılabilir. Zihin açıcı, konsantrasyon artırıcı, stres azaltıcı, öksürük ve bronşit iyileştir..

Çay Ağacı Uçucu Yağı

Çay Ağacı Uçucu Yağı

160,00₺

Çay Ağacı Yağı  - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Çay ağacı uçucu yağı, doğal güzellik, sağlık ve tehlikeli kimyasallardan arındırılmış temizlik ürünleri yapmak için aşağıdaki şekillerde kullanılabilir. Aromatik kullanım: Bi..

Greyfurt Uçucu Yağı

Greyfurt Uçucu Yağı

155,00₺

Greyfurt Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Aromatik Kullanım: Suyun sürekli sıcak kalmasını, böylece içindeki aromatik yağların havaya yayılmasını sağlayan bir sisteme sahip olan buhurdanlıklar, aromatik yağları kullanmanın en et..

Jojoba Uçucu Yağı

Jojoba Uçucu Yağı

80,00₺

Jojoba Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Jojoba Yağı yalnızca harici kullanım içindir. İçilemez.Topikal Kullanım: Jojoba Yağını doğrudan yüzünüze veya etkilenen bölgeye de uygulayabilirsiniz. Birkaç damla jojoba yağı alın, yüzünü..

Karanfil Uçucu Yağı

Karanfil Uçucu Yağı

130,00₺

Karanfil Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Dahili ve Harici kullanım için uygundur.Aromatik Kullanım: Ortam kokulandırması için buhurdanlık ya da elektrikli difuzör kullanabilirsiniz. Yüksek tansiyon, soğuk algınlığı-nezle rahatl..

Kekik Uçucu Yağı

Kekik Uçucu Yağı

120,00₺

Kekik Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Dahili Kullanım: Kekik yağını bir bardak suya 1 damla damlatarak tüketebilirsiniz. Kekik yağı saf olarak kesinlikle tüketilemez. Ayrıca yoğunluğunu azalttığınız kekik yağını 10 günü geçmeye..

Lavanta Uçucu Yağı

Lavanta Uçucu Yağı

110,00₺

Lavanta Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Sadece harici kullanım içindir. (İçilmez)Aromatik Kullanım: Lavantanın yağı aromaterapide ve birçok aromatik preparat ve kombinasyonda faydalıdır.Yatmadan önce rahat bir uyku için yastığa..

Limon Uçucu Yağı

Limon Uçucu Yağı

90,00₺

Limon Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Aromatik Kullanım: Ortam kokulandırması için buhurdanlık ya da elektrikli difuzör ile kullanabilirsiniz. Ayrıca Çamaşır makinenizin yıkama haznesine 1 kaç damla koyarak bulaşıklarınızın hoş..

Nane Uçucu Yağı

Nane Uçucu Yağı

125,00₺

Nane Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Dahili ve Harici kullanım için uygundur.Dahili Kullanım: Nane yağı, ağız yoluyla tüketilebilen aromatik yağlardandır. Kuru veya taze nane koyabileceğiniz her yemeğe 1-2 damla nane yağı damla..

Okaliptüs Yağı - Soğuk Sıkım

Okaliptüs Yağı - Soğuk Sıkım

95,00₺

Okaliptüs Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: Dahili Kullanım:Okaliptüs yağını dahili kullanırken dozuna dikkat etmeniz sağlığınız açısından yararlı olacaktır. Okaliptüs yağını 1-2 damla suya damlatıp içebilirsiniz. Kronik bir rahatsı..

Paçuli Uçucu Yağı

Paçuli Uçucu Yağı

205,00₺

Paçuli Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Sadece harici kullanım içindir. (İçilmez)Aromatik Kullanım: Ortam kokulandırması için buhurdanlık ya da elektrikli difuzör kullanabilir, yaşam alanınızdaki havayı tazeleyebilirsiniz. Ürünl..

Ylang Ylang Uçucu Yağı

Ylang Ylang Uçucu Yağı

220,00₺

Ylang Ylang Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Sadece harici kullanım içindir. (İçilmez)Aromatik Kullanım: Son derece çarpıcı aroması olan bu uçucu yağ ,aromaterapi difüzörü ile ev ya da ofis ortamına yayabilirsiniz,unutmayın dire..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)