Uçucu & Sabit Yağlar

Uçucu & Sabit Yağlar Nelerdir ?

Uçucu ve sabit yağlar, bitkilerin kabuk, yaprak, meyve, çiçek, tohum, sap, kök gibi farklı bölümlerinden elde edilen, ruh, beden, zihin dengemizi sağlamak için yardımcı olan, aynı zamanda koruyucu bir hekimlik sistemi olan aromaterapide kullanılan iki temel hammaddedir. Uçucu Yağların bitkilerin özü ve ruhudur. Doğada var olmak ve korunmak için salgıladıkları kokunun çok yoğun özütüdür. Beden ve zihni koku yolu ile uyararak bilinç altımıza ulaşır. Sabit Yağlar, baz yağlar olarak da bilinirler. Cilt ile direkt temas için uygun yağlar olup uçucu yağlar ile karıştırılarak da kullanılabilirler. Cildimizin alt tabakalarına iyileştirici ve dengeleyici molekülleri taşırlar.


Alt Kategoriler

Yeni
Argan Yağı - Soğuk Sıkım

Argan Yağı - Soğuk Sıkım

75,00₺

Argan Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: Dahili ve Harici kullanım için uygundur.Dahili Kullanım: E vitamini açısından zengin olan argan yağı, kolesterolü dengeleyip, tansiyonu düşürdüğünden birçok yemeğe sos olarak kullanılmakt..

-29%
Yeni
Aspir Yağı - Soğuk Sıkım

Aspir Yağı - Soğuk Sıkım

25,00₺ 35,00₺

Aspir Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: Dahili ve Harici kullanım için uygundur.Dahili Kullanım: Bu şifalı yağın faydalarından yararlanmak istiyorsanız günlük düzenli olarak kullanabilirsiniz.Aspir yağını zayıflamak amaçlı..

Avokado Yağı - Soğuk Sıkım

Avokado Yağı - Soğuk Sıkım

55,00₺

Avokado Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: Dahili Kullanım:Salata sosu olarak kullanabilirsinizEtinizi marine edeceğiniz karışıma ekleyebilirsinizKek, kurabiye veya ekmek karışımlarınıza ekleyebilirsinizEv yapımı mayonezinize ekleyeb..

Baobab Yağı - Soğuk Sıkım

Baobab Yağı - Soğuk Sıkım

120,00₺

Baobab Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: Sadece harici kullanımı içindir. (İçilmez)Topikal kullanım: Kolay emilebilen ve ciltte yağlılık hissi oluşturmayan bir yağdır. Cildinizdeki kırışıklıklardan muzdaripseniz saf  2-3 d..

Yeni
Biberiye Uçucu Yağı

Biberiye Uçucu Yağı

105,00₺

Biberiye Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Aromatik Kullanım: Biberiye esans yağı, buhurdanlıkta veya difüzerde kokulandırmada kullanılabilir. Zihin açıcı, konsantrasyon artırıcı, stres azaltıcı, öksürük ve bronşit iyileştir..

Çay Ağacı Uçucu Yağı

Çay Ağacı Uçucu Yağı

120,00₺

Çay Ağacı Yağı  - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Çay ağacı uçucu yağı, doğal güzellik, sağlık ve tehlikeli kimyasallardan arındırılmış temizlik ürünleri yapmak için aşağıdaki şekillerde kullanılabilir. Aromatik kullanım: Bi..

Çörek Otu Yağı - Soğuk Sıkım

Çörek Otu Yağı - Soğuk Sıkım

40,00₺

Çörek Otu Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: Dahili Kullanım:Çörekotu yağının kalitesi çok yüksektir. Yemeklerde, soslarda, çorbalarda ve içeceklerde lezzet vermek için kullanılabilir. Birçok hastalığa iyi gelen çörek otu yağı sabah,..

Greyfurt Uçucu Yağı

Greyfurt Uçucu Yağı

120,00₺

Greyfurt Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Aromatik Kullanım: Suyun sürekli sıcak kalmasını, böylece içindeki aromatik yağların havaya yayılmasını sağlayan bir sisteme sahip olan buhurdanlıklar, aromatik yağları kullanmanın en et..

Hint Yağı - Soğuk Sıkım

Hint Yağı - Soğuk Sıkım

30,00₺

Hint  Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: %100 Doğal , Sabit Yağdır. Dahili ve Harici kullanımı içindir.Topikal Kullanım : Cilt bakım rutininizde hint yağını, temizlenmiş ve toniklenmiş cildinizin üzerine dairesel..

Hodan Yağı - Soğuk Sıkım

Hodan Yağı - Soğuk Sıkım

110,00₺

Hodan Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: %100 Doğal , Sabit Yağdır. Dahili ve Harici kullanımı içindir.Dahili Kullanım: Genellikle günde 1 çay kaşığı kadar tüketimi önerilir. Bu şekilde kullanımı vücutta oluşan enflamasyon ile m..

Jojoba Uçucu Yağı

Jojoba Uçucu Yağı

60,00₺

Jojoba Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Jojoba Yağı yalnızca harici kullanım içindir. İçilemez.Topikal Kullanım: Jojoba Yağını doğrudan yüzünüze veya etkilenen bölgeye de uygulayabilirsiniz. Birkaç damla jojoba yağı alın, yüzünü..

Karanfil Uçucu Yağı

Karanfil Uçucu Yağı

100,00₺

Karanfil Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Dahili ve Harici kullanım için uygundur.Aromatik Kullanım: Ortam kokulandırması için buhurdanlık ya da elektrikli difuzör kullanabilirsiniz. Yüksek tansiyon, soğuk algınlığı-nezle rahatl..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)