Uçucu Yağlar

Uçucu Yağların Faydaları Nelerdir ?

Uçucu Yağları sadece güzel kokuları için kullanmayız. Ruh, beden, zihin dengemizi sağlayacak şifayı da yine bu yağların şifalı kokularından alırız. Her bitkinin farklı frekansı ve şifalı yönleri olduğu için faydaları da farklıdır. Uçucu Yağlar fiziksel bedenimizi iyileştirirken ruhumuza ve zihnimize de iyi gelir, istenmeyen enerjiler temizler, çakralarımızı arzuladığımız dengesine ulaştırmaya yardımcı olur. Bu anlamda günlük hayatımıza hem pratik yönleriyle hem de ruhani ve zihinsel şifaları ile dahil olurlar. Lavanta Uçucu Yağı vücudumuzun gevşemesini sağlayarak bizi uykuya da hazırlar. Ylang Ylang Uçucu Yağı dişil enerjinin yağı iken Patchouli Uçucu Yağı dişil ve eril enerjiyi dengeler. Limon Uçucu Yağı enerjimizi yükseltir ve havadaki kötü kokuları baskılayan ve güçlü antibakteriyel etkilerinden dolayı doğal ev temizliğinin olmazsa olmaz yağıdır.


Yeni
Biberiye Uçucu Yağı

Biberiye Uçucu Yağı

140,00₺

Biberiye Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Aromatik Kullanım: Biberiye esans yağı, buhurdanlıkta veya difüzerde kokulandırmada kullanılabilir. Zihin açıcı, konsantrasyon artırıcı, stres azaltıcı, öksürük ve bronşit iyileştir..

Çay Ağacı Uçucu Yağı

Çay Ağacı Uçucu Yağı

160,00₺

Çay Ağacı Yağı  - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Çay ağacı uçucu yağı, doğal güzellik, sağlık ve tehlikeli kimyasallardan arındırılmış temizlik ürünleri yapmak için aşağıdaki şekillerde kullanılabilir. Aromatik kullanım: Bi..

Greyfurt Uçucu Yağı

Greyfurt Uçucu Yağı

155,00₺

Greyfurt Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Aromatik Kullanım: Suyun sürekli sıcak kalmasını, böylece içindeki aromatik yağların havaya yayılmasını sağlayan bir sisteme sahip olan buhurdanlıklar, aromatik yağları kullanmanın en et..

Jojoba Uçucu Yağı

Jojoba Uçucu Yağı

80,00₺

Jojoba Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Jojoba Yağı yalnızca harici kullanım içindir. İçilemez.Topikal Kullanım: Jojoba Yağını doğrudan yüzünüze veya etkilenen bölgeye de uygulayabilirsiniz. Birkaç damla jojoba yağı alın, yüzünü..

Karanfil Uçucu Yağı

Karanfil Uçucu Yağı

130,00₺

Karanfil Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Dahili ve Harici kullanım için uygundur.Aromatik Kullanım: Ortam kokulandırması için buhurdanlık ya da elektrikli difuzör kullanabilirsiniz. Yüksek tansiyon, soğuk algınlığı-nezle rahatl..

Kekik Uçucu Yağı

Kekik Uçucu Yağı

120,00₺

Kekik Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Dahili Kullanım: Kekik yağını bir bardak suya 1 damla damlatarak tüketebilirsiniz. Kekik yağı saf olarak kesinlikle tüketilemez. Ayrıca yoğunluğunu azalttığınız kekik yağını 10 günü geçmeye..

Lavanta Uçucu Yağı

Lavanta Uçucu Yağı

110,00₺

Lavanta Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Sadece harici kullanım içindir. (İçilmez)Aromatik Kullanım: Lavantanın yağı aromaterapide ve birçok aromatik preparat ve kombinasyonda faydalıdır.Yatmadan önce rahat bir uyku için yastığa..

Limon Uçucu Yağı

Limon Uçucu Yağı

90,00₺

Limon Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Aromatik Kullanım: Ortam kokulandırması için buhurdanlık ya da elektrikli difuzör ile kullanabilirsiniz. Ayrıca Çamaşır makinenizin yıkama haznesine 1 kaç damla koyarak bulaşıklarınızın hoş..

Nane Uçucu Yağı

Nane Uçucu Yağı

125,00₺

Nane Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Dahili ve Harici kullanım için uygundur.Dahili Kullanım: Nane yağı, ağız yoluyla tüketilebilen aromatik yağlardandır. Kuru veya taze nane koyabileceğiniz her yemeğe 1-2 damla nane yağı damla..

Okaliptüs Yağı - Soğuk Sıkım

Okaliptüs Yağı - Soğuk Sıkım

95,00₺

Okaliptüs Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: Dahili Kullanım:Okaliptüs yağını dahili kullanırken dozuna dikkat etmeniz sağlığınız açısından yararlı olacaktır. Okaliptüs yağını 1-2 damla suya damlatıp içebilirsiniz. Kronik bir rahatsı..

Paçuli Uçucu Yağı

Paçuli Uçucu Yağı

205,00₺

Paçuli Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Sadece harici kullanım içindir. (İçilmez)Aromatik Kullanım: Ortam kokulandırması için buhurdanlık ya da elektrikli difuzör kullanabilir, yaşam alanınızdaki havayı tazeleyebilirsiniz. Ürünl..

Ylang Ylang Uçucu Yağı

Ylang Ylang Uçucu Yağı

220,00₺

Ylang Ylang Yağı - Uçucu Yağ - 10 mlKullanım Şekli: Sadece harici kullanım içindir. (İçilmez)Aromatik Kullanım: Son derece çarpıcı aroması olan bu uçucu yağ ,aromaterapi difüzörü ile ev ya da ofis ortamına yayabilirsiniz,unutmayın dire..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)