Sabit Yağlar

Sabit Yağların Faydaları Nelerdir ?

Sabit Yağlar, cildimizin ve saçımızın yağ dengesini sağlama, cildimize elastikiyet kazandırma, yaralarımızın iyileşmesine katkıda bulunma, güneşin ve soğuğun zararlarına karşı koruma kalkanı oluşturma gibi amaçlarla kullanılır. Bunlar cildimize doğrudan temasa uygun oldukları için masaj yağı karışımlarında baz olarak kullanılabilirler. Güneşten gelen UV ışınlarına karşı filtreleme özelliği olan susam yağı, hindistan cevizi yağı gibi sabit yağlar ile bir güneş yağı hazırlanabilir. Argan yağı saç bakımımız için vazgeçilmez bir yağ iken, jojoba yağı en yağlı cildi bile dengesine getirebilir, kuşburnu çekirdeği yağı cildimize canlılık katar ve lekelerin giderilmesine yardımcıdır.


Yeni
Argan Yağı - Soğuk Sıkım

Argan Yağı - Soğuk Sıkım

95,00₺

Argan Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: Dahili ve Harici kullanım için uygundur.Dahili Kullanım: E vitamini açısından zengin olan argan yağı, kolesterolü dengeleyip, tansiyonu düşürdüğünden birçok yemeğe sos olarak kullanılmakt..

-30%
Yeni
Aspir Yağı - Soğuk Sıkım

Aspir Yağı - Soğuk Sıkım

35,00₺ 50,00₺

Aspir Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: Dahili ve Harici kullanım için uygundur.Dahili Kullanım: Bu şifalı yağın faydalarından yararlanmak istiyorsanız günlük düzenli olarak kullanabilirsiniz.Aspir yağını zayıflamak amaçlı..

Avokado Yağı - Soğuk Sıkım

Avokado Yağı - Soğuk Sıkım

75,00₺

Avokado Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: Dahili Kullanım:Salata sosu olarak kullanabilirsinizEtinizi marine edeceğiniz karışıma ekleyebilirsinizKek, kurabiye veya ekmek karışımlarınıza ekleyebilirsinizEv yapımı mayonezinize ekleyeb..

Baobab Yağı - Soğuk Sıkım

Baobab Yağı - Soğuk Sıkım

155,00₺

Baobab Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: Sadece harici kullanımı içindir. (İçilmez)Topikal kullanım: Kolay emilebilen ve ciltte yağlılık hissi oluşturmayan bir yağdır. Cildinizdeki kırışıklıklardan muzdaripseniz saf  2-3 d..

Çörek Otu Yağı - Soğuk Sıkım

Çörek Otu Yağı - Soğuk Sıkım

55,00₺

Çörek Otu Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: Dahili Kullanım:Çörekotu yağının kalitesi çok yüksektir. Yemeklerde, soslarda, çorbalarda ve içeceklerde lezzet vermek için kullanılabilir. Birçok hastalığa iyi gelen çörek otu yağı sabah,..

Hint Yağı - Soğuk Sıkım

Hint Yağı - Soğuk Sıkım

40,00₺

Hint  Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: %100 Doğal , Sabit Yağdır. Dahili ve Harici kullanımı içindir.Topikal Kullanım : Cilt bakım rutininizde hint yağını, temizlenmiş ve toniklenmiş cildinizin üzerine dairesel..

Hodan Yağı - Soğuk Sıkım

Hodan Yağı - Soğuk Sıkım

145,00₺

Hodan Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: %100 Doğal , Sabit Yağdır. Dahili ve Harici kullanımı içindir.Dahili Kullanım: Genellikle günde 1 çay kaşığı kadar tüketimi önerilir. Bu şekilde kullanımı vücutta oluşan enflamasyon ile m..

Yeni
Kayısı Çekirdeği Yağı - Soğuk Sıkım

Kayısı Çekirdeği Yağı - Soğuk Sıkım

55,00₺

Kayısı Çekirdeği Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: Yalnızca harici kullanım içindir. İçilemez.Topikal Kullanım: Kayısı Çekirdeği Yağı oleik ve linoleik asit açısından zengin olması nedeniyle cilt tonunu eşitler, sivilce le..

Keten Tohumu Yağı - Soğuk Sıkım

Keten Tohumu Yağı - Soğuk Sıkım

40,00₺

Keten Tohumu Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: Dahili ve harici kullanım için uygundur.Dahili Kullanım: Sadece bir çorba kaşığı keten tohumu yağı zengin bir vitamin ve mineral kaynağı olmasının yanı sıra iyi miktarda protein, l..

Kuşburnu Çekirdeği Yağı - Soğuk Sıkım

Kuşburnu Çekirdeği Yağı - Soğuk Sıkım

80,00₺

Kuşburnu Çekirdeği Yağı - Soğuk Sıkım - 10 mlKullanım Şekli: %100 Doğal , Sabit Yağdır. Yalnızca Haricen kullanım içindir. İçilmez.Topikal Kullanım : Naturechem Kuşburnu Çekirdeği Yağı Cilt bakımı için cildinizi temizledikte..

Organik Hindistan Cevizi Yağı

Organik Hindistan Cevizi Yağı

110,00₺

Organik Hindistan Cevizi Yağı - Soğuk Sıkım -  100 GrKullanım Şekli: Dahili ve Harici kullanım için uygundur.Dahili Kullanım: Hindistan cevizi yağı kullanım sürecinde özel hazırlık gerektirmez. Doğrudan kavanozdan alınıp yemek tarifler..

Organik Shea Butter - Soğuk Sıkım

Organik Shea Butter - Soğuk Sıkım

155,00₺

Organik Shea Yağı - Soğuk Sıkım - 105 mlKullanım Şekli: Sadece harici kullanım içindir, içilmez.Topikal Kullanım : Shea butter maddesinde bulunan doğal vitaminlerin ve yağ asitlerinin konsantrasyonu, cildi inanılmaz derecede..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)