C Vitamini Serumu

heading_title

Naturechem C Vitamini Serumu  Nedir ? Neye İyi Gelir ?


C vitaminin faydalarını kolay ve en ışıltılı şekilde cildinize sunan  Naturechem C Vitamini Serumu; içeriğinde yer alan %10 C vitamini konsantrasyonu ile cilt dokusunun yenilenmesini, serbest radikallerin uzaklaştırılmasını ve cildin kaybettiği ışıltıyı geri kazanmasına yardımcı olur. Cilt dokusunda hızla etkisini gösteren Naturechem C Vitamini Serumu,kolay kullanımı sayesinde temiz cilt dokusu tarafından hızla emilir ve düzenli kullanımda etkisini kısa sürede gösterir. Cildi sıkılaştırır, ciltteki melanin üretimini kontrol ederek ton farklılıkları ve lekeli mat cilt görünümüyle savaşır. Cildin aydınlık, parlak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Güçlü bir antioksidandır. Sitemizden %100 Doğal Bakım Serumu siparişinizi vermek için tıklayınız ..


Naturechem C Vitamini Serumu  İçerik Bilgileri ve Faydaları :


Her vitamin ve her mineralde olduğu gibi C vitamininin de cilt dokusuna iyi gelmesi için doğru oranda kullanılması gerekmektedir. Yani çok yoğun oranda C vitamini içeren ürünler kullanmak, cilt dokusuna iyi geleceği anlamını taşımamaktadır. Bu nedenle doğru konsantrasyonlarda C vitamini içeren ürünler tercih etmenin, cilt sağlığı için önemli olduğu unutulmamalıdır.

Yapılan çalışmalar, içeriğinde %10 ve üzerinde C vitamini bulunan serumların cilt dokusu tarafından emiliminin yüksek olduğunu ortaya koymuştur. Bu cilt serumları, cilt dokusunun hızla onarılmasını sağladığı gibi diğer faydalarını da zaman kaybetmeden cilt dokusuna kazandırmaktadır.

Gelişmiş laboratuvar teknolojisi sayesinde elde edilen Naturechem C Vitamini Serumu, her hassasiyetteki cilt tipine hitap edebilmesi ve alerjik reaksiyonlar yaratmaması adına %10 konsantrasyonda hazırlanmaktadır.


 Naturechem C Vitamini Serumu;

* Cilt üzerindeki hasarın kısa sürede azalmasını sağlar.


* Cilt hücrelerini zararlı güneş ışınlarına karşı daha dayanıklı hale getirererek,cilt dokusundaki kolajen üretiminin artmasında destekleyici rol oynar.


* Cilt dokusunun kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlar.


* Cilt dokusunda hücre yenilenmesini hızlandırır.


* Göz çevresindeki morlukların azalmasına yardımcı olur.


* Yaşlanma belirtilerini azalıp, cildi sıkılaştırır.


* Cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olarak cilde aydınlık bir görünüm kazandırır.


* Antioksidan özelliği sayesinde cilt onarımını destekler.


* Cilt dokusuna kaybettiği esnekliği geri kazandırır.


* Angi-aging bakımı yapar.


* Stres etkenlerinin cilt üzerindeki etkilerini azaltarak cilt yaşlanmasını yavaşlatır.


Naturechem C Vitamini Serumu Nasıl Kullanılır ?


Naturechem C Vitamini Serumu, göz çevresi hariç temiz cilde günde iki defa uygulayınız. Gece temiz cilde ve gündüz makyaj yapmadan önce kullanılabilir. Serum uygulandıktan sonra yüzde ısı artışı hissi normaldir. Üzerine günlük cilt bakım rutininizde kullandığınız krem ya da serumları kullanabilirsiniz. Göz ile temasından kaçınılmalıdır. Buzdolabında muhafaza edilmelidir.


Uyarılar:

Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Buzdolabında, amber ambalajda saklayınız. İlaç değildir, kozmetik amaçlıdır, içilmez.


İlgili Yazılar
Hodan Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Hodan Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Hodan bitkisi ülkemizde Marmara ve Karedeniz bölgesinde yetişen,mavi renkteki çiçekleri mayıs ayının ortalarından eylül ayının sonuna kadar, farklı zamanlarda açan bir bitkidir. Hodan yağı niasin, kolin, protein, lif, mineral, tiamin, riboflavin ile A ve C vitaminleri bakımından zengin olması nedeniyle cilt sorumu gidermede ve kolajen üretiminde oldukça etkili bitkisel bir yağdır.Ayrıca yüksek miktarda, güçlü bir antienflamatuar olan gamma linolenik asit (GLA) ihtiva eder. Hodan Yağı başta baş ağrısı,bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi,saç dökülmesine iyi gelmesi gibi bir çok faydaları vardır. yazının devamı için "tıklayınız..."

Siyah Nokta ve Leke Serumu

Siyah Nokta ve Leke Serumu

Siyah nokta, komedo olarak bilinen bir sivilce türüdür. Komedo temelde ciltte tıkanmış bir kıl folikülüdür. Ölü cilt hücreleri, bakteriler ve yağ gözenekleri tıkadığında, siyah nokta oluşur. Tıkanmış bir gözenek açık kalırsa, havadaki oksijen yağları oksitleyerek koyu kahverengi veya siyaha döndürür. Naturechem Siyah Nokta & Leke Serumu herhangi bir yan etkiye yol açmadan sivilce, siyah nokta, kızarıklık ve diğer cilt sorunlarını tedavi etmekte, cilt rengini eşitlemekte ve cildinizin ışıltısına ışıltı katmaktadır. yazının devamı için "tıklayınız..."

Doğum Çatlakları ve Lekeler İçin Özel Bakım Serumu

Doğum Çatlakları ve Lekeler İçin Özel Bakım Serumu

Naturechem Doğum Çatlakları ve Lekeler İçin Özel Bakım Serumu ; Hamilelik ve hamilelik sonrası dönemlerde annelerin vücut bakımı için özel olarak geliştirilmiştir. Cildin elastikiyetini güçlendirmeye yardımcı, zengin, akışkan ve hızlı emici özelliğe sahip %100 organik bitkisel yağlardan formülize edilmiştir. Naturechem Doğum Çatlakları ve Lekeler İçin Özel Bakım Serumu ,cildi yumuşatmakta ,beslemekte ,esnekliği desteklemekte ve gerginlik hissini azaltarak çatlak oluşumunu engellemekte ve yara izlerini yok ederek cilt lekelerinin görünümünü hafifletmektedir.  Hamilelikte oluşan karın, göğüs, bel, kalça gibi bölgelerde oluşacak çatlaklara %100 etki etmektedir.Hala çatlaklarınızdan kurtulamadıysanız Naturechem Doğum Çatlakları ve Lekeler İçin Özel Bakım Serumunu kullanmanızı önemle tavsiye ederiz. yazının devamı için "tıklayınız..."

Kuşburnu Çekirdeği Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Kuşburnu Çekirdeği Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Naturechem Kuşburnu Çekirdeği Yağı; Kuşburnu (Rosa canina) bitkisinin çekirdeklerinden binbir zahmetle, soğuk sıkım yöntemiyle elde edilir. İçerisinde serbest radikaller ile mücadeleye yarayan E, C, D, B ve A vitaminlerinin yanı sıra omega 3, retinol, omega 6 da içeren yağın iyileştirici formülünde oleic, palmitic, linoleic ve gamma linolenic gibi asitler bakımından zengindir. Yenileyici özelliği ise C vitaminde ve EFA yağ asidinde gizlidir.. Bu madde cilt tarafından emilerek prostaglandinlere dönüşüyor ve hücrelerin yenilenmesini sağlıyor. İşte bu nedenlerle pek çok doğal kozmetik ürünümüzün formülasyonunda  kuşburnu çekirdeği yağını da kullanmaktayız. yazının devamı için "tıklayınız..."

Atopik Ciltler İçin Bakım Serumu

Atopik Ciltler İçin Bakım Serumu

Atopik  cilt, lipid bakımından son derece zayıf  ve  fasılalı kaşıntı hissinin yaşandığı cilt tipidir. Bu ciltlerde, cildi kaşımak anlık bir iyileşme olmasına rağmen, cilt bariyerine zarar vererek tahriş edici ajanların cilde girişini kolaylaşmaktadır. Naturechem Atopik Cilt Bakım Serumu, hassas ciltler için özel olarak üretilmiş, egzamaya bağlı lezyon bulunan bölgelerde güvenle kullanılabilen, kortizon ve kimyasal içermeyen, atopik cilt üzerinde test edilmiş nazik temizleyiciler ve yatıştırıcı etkileri olan özel yağlardan üretilmiş  % 100 bitkisel bir çözümdür. Egzamanın neden olduğu kaşıntıyı 30 dakika içinde rahatlatır. Düzenli kullanımda 1-2 hafta içinde egzamanın yarattığı kızarıklık görünümünü yok eder, derideki pullanma, döküntü ve kabuklanma problemlerini ortadan kaldırır. Cildinize özel yağların dengeli karışımı ve bilimsel çalışmalarımızla güçlendirdiğimiz yumuşatıcımızı sürüp, cildinizin eski ışıltısına kavuşmasına yardımcı olur. yazının devamı için "tıklayınız..."