Kaş ve Kirpik Bakım Serumu

heading_title

Kaş Kirpik Serumu Nedir ? Neye İyi Gelir ?


Kaş ve kirpik serumu ile çok daha etkileyici bakışlara kavuşabilirsiniz. Naturechem Kaş Kirpik Serumu, kıl köklerini besleyerek dökülmeleri azaltmayı hedefler. Nem sağlayıcı naturechem kaş kirpik serumu, pul pul dökülen kaş derisine çözüm de üretir. Cildin kolajen üretimini destekler ve kıl köklerinin güçlenmesini sağlar. Kaş ve kirpiklerdeki dökülme minimuma iner ve formüldeki diğer besleyici maddelerin de etkisiyle kirpik destekleyici serum etkisinin yararını gözlemleyebilirsiniz.


Naturechem Kaş Kirpik Serumu; kirpik uzatma ve gürleştirme serumu etkisinin yanı sıra; kaş besleyen serum ve kaş gürleştirme serumu olarak kullanılır. Kirpik serumu ve kaş serumu etkisini aynı anda gösteren naturechem kaş kirpik serumu , kaş ve kirpik bakım yağı arayışında olanlar için faydalı olabilecek bir üründür. Naturechem Kaş Kirpik Serumu ile uzun ve gür kirpiklere ulaşabilirsiniz. Böylece göz makyajı yapmadığınızda da maskara etkisine sahip olabilirsiniz. Makyaj yaptığınız zamanlarda ise tek kat uygulayacağınız bir maskara bile normalden çok daha hacimli bir görünüm katarak etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlayabilir. Mevsimsel dökülmeleri aza indirmek için naturechem kaş kirpik serumu kullanabilirsiniz.

 

Naturechem Kaş Kirpik Serumu İçerik Bilgileri ve Faydaları :


* Hint Yağı - Kaş ve kirpikler için dolgunlaştırıcı bir özelliğe sahiptir. Sakalların daha canlı ve hoş görünmesi için hint yağı kullanılabilir.


* Badem Yağı - Doymamış yağ, e vitamini, kalsiyum ve magnezyum açısından çok zengindir. Bu nedenle kaş ve kirpiklerin beslenmesi açısından oldukça yararlı bir yağdır. Badem yağının kaş ve kirpik bölgesindeki kan dolaşımını arttırarak yeni kılların çıkmasına yardımcı olur.


* Keten Tohumu Yağı - Nem sağlayıcı keten tohumu yağı, kaş besleyici serum etkisi gösterebileceği gibi, pul pul dökülen kaş derisine çözüm üretir.


* Avokado Yağı - Cilt ve saç derisi sorunlarına karşı iyileştirici etkisi vardır. Saçlı deriyi besler ve E vitamini ile saç derinin iyileşmesini hızlandırır.Ayrıca kılları beslerken kılların uçlarındaki kırıkların giderilmesinde etkili olur.


* Argan Yağı -  Saçları besleyen antioksidan ve vitaminleri, kaş ve kirpiklerin de doğal bir şekilde yenilenmesine yardımcı olur. Antioksidanlar kan dolaşımını hızlandırma özellikleri sayesinde kirpiklerin güçlenerek uzamasını sağlarlar.


* Lavanta Yağı - Antibakteriyel özellikte bir yağ. Kirpiklerde biriken bakterileri yok eder.


* Kayısı Çekirdeği Yağı-  Kaş ve kirpikleri daha gür bir hale getirir ve daha çabuk uzamasını sağlamaktadır. Kökünden besleyerek daha canlı bir görünüm kazandırmaktadır. Zaman içerisinde seyrekleşen kirpik ve kaşların tekrar çıkmasına fayda sağlamaktadır. Özellikle küsen kirpik ve kaşların kökleri tekrar canlandırmayı sağlar. Sık ve dolgun bir kaş yapısının zeminini hazırlamaktadır.


* Jojoba Yağı - Kaş ve kirpikte kılların dökülmesini engeleyen ve kılları güçlendiren temel yağ asidi olan seramidler bakımından da zengin bir kaynaktır.


Naturechem Kaş Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır ?


Naturechem Kaş Kirpik Serumu kaşlarınıza ve kirpiklerinize temiz bir maskara fırçasına damlatarak uygulayınız.Günde 1-2 kez, birkaç ay boyunca düzenli olarak kullanılmalıdır.Göz  ile temas ettirmeyiniz.Rutubetsiz, serin, kuru ve ışık almayan yerde saklayınız


Uyarılar :


Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta,amber ambalajda saklayınız.

İlgili Yazılar
Tatlı Badem Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Tatlı Badem Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Badem gülgiller ailesi grubunda yer alan küçük bir ağaç türü meyvesi olarak bilinen ve meyve olarak yenilebilen besindir. Ortadoğu ve Güneybatı Asya civarlarında yetişen içi beyaz ve dışı kabukla kaplı bir meyvedir. Bademin en etkili olanı badem yağıdır. Bademin çekirdeği belirli süre ezilerek hazırlanır.Tatlı badem yağı ve acı badem yağı olmak üzere ikiye ayrılır. İkisi arasındaki en etken fark farklı ağaç türlerinde elde edilmeleridir. En çok kullanılan tatlı badem yağı sabit yağ sınıfında olarak yapının içerisinde yağ asitleri mevcuttur. Bunun için cilt ve saç için en çok tatlı badem yağı tercih edilir.  Badem yağının antioksidan, anti-inflamatuar, bağışıklık artırıcı ve skar (yanık ya da yara izleri) azaltıcı özelliklere sahip olduğu bilinmektedir. Yazının devamı için "tıklayınız..."

Keten Tohumu Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Keten Tohumu Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Dünyanın farklı yerlerinde, güneşli bölgelerde yetişen keten bitkisinden elde edilen tohumlara keten tohumu denilmektedir. Keten bitkilerinden elde edilen tohumların preslenmesi ile elde edilen yağa da keten tohumu yağı adı verilmektedir. İçeriğinde yüksek oranda lif bulunduran keten tohumu, vitamin yönünden de oldukça zengindir. E, K, B12 vitaminleri ve Omega 3 bakımından zengin bir içeriğe sahip olan keten tohumu, faydalı yağları ve mineralleri de içerisinde bulundurmaktadır. Zengin besin içeriğine sahip olan keten tohumu yağı, içerdiği vitaminler, mineraller ve yağlar sebebiyle insan vücudu için sayısız fayda barındırmaktadır. yazının devamı için "tıklayınız..."

Hint Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Hint Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Mucizevi hint yağı bitkisinden elde edilen hint yağı, her derde deva bir yağ olarak bilinmektedir. Hint yağı tam bir şifa deposudur. Özellikle bir takım hastalıkların tedavisinde kullanılmakla birlikte,saç ve cilt için de oldukça faydalıdır. Hint yağı bitkisi yani Ricinus communis’den elde edilen bu yağ, yapım aşamasında tohumlarında bulunan zehirli risin maddesinden arındırılmaktadır . Hint yağının içeriğinde yer alan antioksidanlar, antienflamatuvar ve antiseptik özellikler bu yağın sağlık açısından önemini göstermektedir. Özellikle, Naturechem Hint Yağı, vücutta bulunan iltihapların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Hint yağı içerisinde yer alan antioksidanlar vücuttaki serbest dolaşım halinde olan radikallerin gelişimini de engellemektedir. Yazının devamı için "tıklayınız..."

Atopik Ciltler İçin Bakım Serumu

Atopik Ciltler İçin Bakım Serumu

Atopik  cilt, lipid bakımından son derece zayıf  ve  fasılalı kaşıntı hissinin yaşandığı cilt tipidir. Bu ciltlerde, cildi kaşımak anlık bir iyileşme olmasına rağmen, cilt bariyerine zarar vererek tahriş edici ajanların cilde girişini kolaylaşmaktadır. Naturechem Atopik Cilt Bakım Serumu, hassas ciltler için özel olarak üretilmiş, egzamaya bağlı lezyon bulunan bölgelerde güvenle kullanılabilen, kortizon ve kimyasal içermeyen, atopik cilt üzerinde test edilmiş nazik temizleyiciler ve yatıştırıcı etkileri olan özel yağlardan üretilmiş  % 100 bitkisel bir çözümdür. Egzamanın neden olduğu kaşıntıyı 30 dakika içinde rahatlatır. Düzenli kullanımda 1-2 hafta içinde egzamanın yarattığı kızarıklık görünümünü yok eder, derideki pullanma, döküntü ve kabuklanma problemlerini ortadan kaldırır. Cildinize özel yağların dengeli karışımı ve bilimsel çalışmalarımızla güçlendirdiğimiz yumuşatıcımızı sürüp, cildinizin eski ışıltısına kavuşmasına yardımcı olur. yazının devamı için "tıklayınız..."

Bitkisel Botoks ve Lifting Serumu

Bitkisel Botoks ve Lifting Serumu

Antioksidan, asitler, vitaminler gibi aktif içerikleri yoğun olarak barındıran, %100 doğal, çok özel  yağlardan üretilen, anti-aging etkili Naturechem Bitkisel Botoks & Lifting Serumu, cildinizin ihtiyacı olan  nem dengesini korumanın yanı sıra ciltteki mikro gerginlikleri ve kırışıklıkları azaltır, ince çizgi ve kırışıkları yok eder, cildi toparlar,sıkılaştırır. İçeriğindeki  kolajen üretimini aktive eden çok özel vitamin ve mineraller sayesinde cilde taze ve rahatlamış bir görünüm kazandırır. yazının devamı için "tıklayınız..."