Sivilce Serumu

heading_title

Naturechem Sivilce  Serumu Nedir ? Neye İyi Gelir ?


Naturechem Sivilce  Serumu; Sivilce ve akne oluşumunu,içeriğindeki %100 organik bitkisel aktiflerle engellemek amacıyla tasarlanmış bir serumdur. Ergenlik sürecinde veya yağlanmaya bağlı ciltte geçmeyen sivilce oluşumuna  çözüm arıyorsanız,  Naturechem Sivilce  Serumunu  mutlaka denemenizi öneririz.


Naturechem Sivilce  Serumu İçerik Bilgileri ve Faydaları :


* Sarı Kantaron Yağı :  Cildi derinlemesine temizler,cilt hücrelerini yenilemek suretiyle  siyah noktaların giderilmesini,sivilce ve sivilce izlerinin tedavisinde kullanılır.Güneş lekelerini yok eder,cilt renginin açılmasını sağlar.Antiviral,antibakteriyel ve antiseptik özelliğe sahiptir.


* Aspir Yağı: Komedojenik değildir yani gözenekleri tıkamaz.Sivilce ve akne lekelerinin tedavisinde ve iltihaplanma karşıtı etkisi nedeniyle yeni sivilce oluşumunun engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır.Antioksidan yönünden oldukça zengin bir yağdır.Omega3 ve omega 6 yağ asitleri bakımından zengindir.


*Üzüm Çekirdeği Yağı :  Akne ve sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur. Yara, yanık ve sivilce izlerinin onarılmasını sağlar.


*Hodan Yağı: Hodan yağı niasin, kolin, protein, lif, mineral, tiamin, riboflavin ile A ve C vitaminleri bakımından zengindir.Ayrıca yüksek miktarda, güçlü bir antienflamatuar olan gamma linolenik asit (GLA) ihtiva eder. Bu özelliği onu iyi bir akne ve sivilce karşıtı yapmaktadır.


*Çay Ağacı Yağı : Sivilceye meyilli ciltlerin günlük bakımında sivilceleri kurutarak ve akne lekelerinin görünümünü azaltarak daha kusursuz bir cilt görünümü elde edilmesini sağlar.


*Lavanta Uçucu Yağı : Cilt bariyerini güçlendirir,serbest radikallere karşı koruma sağlar.


*Limon Uçucu Yağı : C vitamini bakımından oldukça zengindir,cilt rengini eşitler,cildin aydınlık bir görünüm kazanmasını sağlar.


*Kekik Yağı : Antioksidan özelliği sayesinde sivilce oluşumunu engeller,lekelerin giderilmesinde mükemmel çözüm sağlar.


Naturechem Sivilce  Serumu Nasıl Kullanılır ?


Gündüz ve akşam,cilt bakım rutininde temizleyiciden sonra pamuk yardımıyla yüzünüze ve boynunuza uygulayın.Göz çevresinde kullanmaktan  sakının.  Naturechem Sivilce  Serumununun her cilt tipi için özenle seçilmiş organik içerikleri ile cildinize tekrar aşık olacaksınız ! Ürünlerimiz kesinlikle paraben,silikon,salisilik asit vb kimyasalları içermemektedir.

 

Uyarılar:


Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta,amber ambalajda saklayınız.

İlgili Yazılar
Hint Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Hint Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Mucizevi hint yağı bitkisinden elde edilen hint yağı, her derde deva bir yağ olarak bilinmektedir. Hint yağı tam bir şifa deposudur. Özellikle bir takım hastalıkların tedavisinde kullanılmakla birlikte,saç ve cilt için de oldukça faydalıdır. Hint yağı bitkisi yani Ricinus communis’den elde edilen bu yağ, yapım aşamasında tohumlarında bulunan zehirli risin maddesinden arındırılmaktadır . Hint yağının içeriğinde yer alan antioksidanlar, antienflamatuvar ve antiseptik özellikler bu yağın sağlık açısından önemini göstermektedir. Özellikle, Naturechem Hint Yağı, vücutta bulunan iltihapların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Hint yağı içerisinde yer alan antioksidanlar vücuttaki serbest dolaşım halinde olan radikallerin gelişimini de engellemektedir. Yazının devamı için "tıklayınız..."

Hodan Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Hodan Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Hodan bitkisi ülkemizde Marmara ve Karedeniz bölgesinde yetişen,mavi renkteki çiçekleri mayıs ayının ortalarından eylül ayının sonuna kadar, farklı zamanlarda açan bir bitkidir. Hodan yağı niasin, kolin, protein, lif, mineral, tiamin, riboflavin ile A ve C vitaminleri bakımından zengin olması nedeniyle cilt sorumu gidermede ve kolajen üretiminde oldukça etkili bitkisel bir yağdır.Ayrıca yüksek miktarda, güçlü bir antienflamatuar olan gamma linolenik asit (GLA) ihtiva eder. Hodan Yağı başta baş ağrısı,bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi,saç dökülmesine iyi gelmesi gibi bir çok faydaları vardır. yazının devamı için "tıklayınız..."

Lavanta Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Lavanta Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Lavanta, binlerce yıldır hastalıkların tedavisinde kullanılan şifalı bir bitkidir. En belirgin özelliği kokusu ve rengi olan lavantanın bedeni ve zihni arındırdığına inanılır. Vitamin ve mineral bakımından oldukça zengin olan lavanta gerek yağ gerekse çay olarak tüketilebilir. Lavanta yağı, aromaterapide ve birçok aromatik preparat ve kombinasyonda çok faydalıdır.Bugün lavanta yağı, bir aromaterapi yağı, jeller, infüzyonlar, losyonlar, sabunlar, bebek ürünleri ve mumlar dahil olmak üzere çeşitli formlarda sıklıkla kullanılmaktadır. yazının devamı için "tıklayınız..."

Limon Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Limon Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Ilıman iklimlerde ağaçta yetişen beyaz çiçekli çok yıllık bir bitki olan limona yapraklarında ve meyvesinde bulunan uçucu yağlar kokusunu verir.Limonun kendisi hatta kabuğu mucize etkiler yaratabilirken yağı da tam bir şifa kaynağıdır. Limon yağı, aromaterapide yaygın olarak kullanılan bir esansiyel yağ türüdür. Limon kabuğundan elde edilmektedir. C ve B6 vitamini ile potasyum deposudur.Basit şeker ve karbonhidratlardan oluşur.Diyet lifi olarak bilinen %60 pektin içerir. Az yağ ve az protein içerir. Çeşitli sağlık yararları sağlayan; sitrik asit (limon tuzu), hesperidin (P vitamini), diosmin, eriocitrin ve D-limonen gibi antidoksidanlar içerir. yazının devamı için "tıklayınız..."

Sarı Kantaron Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Sarı Kantaron Yağı Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nelerdir ?

Naturechem Sarı Kantaron Yağı, genellikle Avrupa ülkelerinde yaygın olarak bulunan mayasıl otu ve yara otu olarak da bilinen, senelerdir alternatif tıpta sıkça kullanılan ve şifalı olduğu düşünülen sarı kantaron çiçeğinin yapraklarından elde edilen yağdır. Bitki çiçeklenme dönemine geldiğinde, tomurcukları kurutularak, zeytinyağı dolu şişelerde bekletilmesiyle yapılır. Oldukça geniş kullanım alanına sahip olan sarı kantaron yağı, sorunlu bölgeyi tedavi etmekte oldukça etkilidir. yazının devamı için "tıklayınız..."